KONSULTACIJOS TELEFONU

Telefonu

TRUMPŲJŲ TEISINIŲ KONSULTACIJŲ TEIKIMO TVARKA

 

legalcounsel.lt teikia trumpąsias teisines konsultacijas padidinto tarifo telefonu +37090097077. Skambučio kaina 2,90 Eur už pokalbio vieną minutę. Apmokestinimas pradedamas nuo pokalbio su teisininku pradžios.

Jeigu teisininkas dėl tam tikrų priežasčių (informacijos patikslinimas ar pan.) negali iš karto atsakyti į kliento klausimą, jis pasiūlys tolimesnę konsultaciją konkrečiu klausimu suteikti (pratęsti) el. paštu tą pačią dieną. Papildomai mokėti klientui nereikės. Konsultacijos kaina atitiks pokalbio trukmės priskaičiuotą įkainį.

Konsultacijos teikiamos visomis savaitės dienomis (įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas) nuo 08:00 val. iki 21:00 val.

 

 

Trumposios teisinės konsultacijos teikiamos bendraisiais klausimais šiose srityse:

 

– turto perleidimas (nekilnojamojo turto sandoriai, kilnojamojo turto sandoriai, dovanojimas, akcijų perleidimas);

– turto suvaržymai (hipoteka, įkeitimas ir pan.);

– turto padalijimo sandoriai (santuokoje įgyto turto pasidalinimas ir pan.);

– vedybų sutartys;

– įmonių teisė (įmonių steigimas, pardavimas, pertvarkymas, įstatinio didinimas/mažinimas, reorganizavimas, įmonių pavadinimai ir pan.);

– paveldėjimas (paveldėjimas pagal įstatymą ir pagal testamentą) bei testamentų sudarymas;

– sutarčių teisė (paskola, panauda, dovanojimas, manai, pirkimas-pardavimas ir pan.);

– vekseliai;

– skolų išieškojimas pagal vekselius, hipotekos/įkeitimo sutartis, notarinius sandorius;

– šeimos teisė;

– civilinė teisė;

– įgaliojimai, prokūra ir pan.

 

NEKONSULTUOJAME šiose srityse: administracinės teisė, baudžiamoji teisė, darbo teisė, prognozės dėl tam tikrų ginčų ar bylų baigties, sudėtingi teisiniai klausimai, susiję su teismuose nagrinėjamomis bylomis ir/ar klausimai, į kuriuos atsakyti reikalingas išankstinis pasirengimas arba specifinės srities ekspertinės įžvalgos. Minėtais atvejais konsultuojantis teisininkas pasilieka teisę klientui pasiūlyti kitą konsultacijos įkainį ir kitą konsultacijų suteikimo terminą.

Klientų Atsiliepimai